Oferta

Jak możemy Tobie pomóc?

Oferta współpracy skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych. Państwa sprawami zajmują się wyłącznie wyspecjalizowani prawnicy. Każdą sprawę analizujemy działając w zespołach, dlatego cechuje nas skuteczność, wysoki poziom profesjonalizmu, a przede wszystkim Państwa zadowolenie.

Nieustanie podnosimy standard usług poprzez ciągły rozwój zawodowy i wymianę doświadczeń.

W swojej działalności koncentrujemy się na najlepszych, sprawdzonych rozwiązaniach. Precyzyjnie określamy problem, a następnie przygotowujemy kompleksowe rozwiązanie, nie pozostawiając żadnych wątpliwości. Wyróżnia nas skuteczna pomoc prawna.

Gotowi jesteśmy na poświęcenie każdej ilości czasu na zapoznanie się ze specyfiką Państwa działalności.

Nasze usługi na rzecz klientów indywidualnych świadczone są w formach ustnych porad prawnych oraz pisemnych opinii, analiz i raportów. Ponadto w Państwa imieniu prowadzimy negocjacje oraz oferujemy zastępstwo procesowe przed sądami wszystkich instancji. Sporządzamy pozwy, wnioski, podania, zażalenia, apelacje, skargi i inne pisma procesowe. Oferta współpracy obejmuje również kompleksową obsługę prawną klientów biznesowych, zarówno przedsiębiorców indywidualnych jak również spółki osobowe oraz kapitałowe. Nasz adwokat i radca prawny pozostają do dyspozycji. Formy świadczonej przez nas pomocy prawnej obejmują m.in. stałą obsługę, konsultacje z prawnikami w formie telefonicznej lub drogą mailową, opinie i ekspertyzy, sporządzanie umów, windykacja wierzytelności, negocjacje oraz reprezentacja przed sądem.

Jasne i przejrzyste zasady współpracy.

Jesteśmy przekonani że zaufanie budować należy na jasnych i precyzyjnych ustaleniach finansowych, dlatego przedstawiamy poniżej różne sposoby stosowanych przez nas rozliczeń:

  • system wynagrodzenia indywidualnego (wynagrodzenie ustalane oddzielnie dla każdej ze zleconych usług),
  • system rozliczeń godzinowych (wysokość wynagrodzenia określona jest na podstawie liczby przepracowanych godzin),
  • system wynagrodzenia ryczałtowego (wynagrodzenie jest stałe i określone stawką miesięczną),
  • system z premią za sukces (w przypadku niektórych spraw elementem wynagrodzenia może być premia za wynik sprawy),
  • jednorazowe konsultacje.
Wierzymy, że możemy Tobie pomóc. Skontaktuj się z nami! Doradzimy jaki rodzaj pomocy prawnej będzie najlepszy w Twojej sprawie!