O kancelarii

Witamy na stronie Kancelarii Prawnej Mohylak Adwokaci i Radcy Prawni s.c.

Dziękujemy, że zechcieli Państwo odwiedzić witrynę naszej Kancelarii prawnej. Pragniemy poinformować, że Kancelarię tworzy zespół adwokatów i radców prawych, których celem jest pomóc Państwu w sposób jak najmniej uciążliwy, ale jednocześnie najbardziej efektywny rozwiązać problem, z powodu którego do nas trafiliście.

Z nami bezpieczniej!

Mamy świadomość tego, że większość kwestii prawnych jest po prostu zawiła oraz nie zawsze dysponujecie Państwo czasem, żeby merytorycznie i konstruktywnie poradzić sobie z napotkanym problemem.

Naszym celem jest odciążyć Państwa od całego formalizmu procesowego, wytłumaczyć i służyć pomocą.

Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w obsłudze klientów indywidualnych, podmiotów gospodarczych oraz instytucji. Nie tylko pomagamy rozwiązywać problemy i zażegnywać spory, ale przede wszystkim podpowiadamy jak uniknąć ich w przyszłości.

Współpracujemy z ekspertami z wielu obszarów.

W celu zapewnienia jak najwyższej jakości i skuteczności obsługi współpracujemy z doświadczonymi ekonomistami, agencjami nieruchomości, rzeczoznawcami, notariuszami oraz innymi ekspertami.

Skuteczność działania i zadowolenie klienta!

Pragniemy zapewnić, że zrobimy wszystko, aby byli Państwo zadowoleni ze współpracy z naszą Kancelarią, a cel został osiągnięty. Pozostajemy do dyspozycji i zapraszamy do współpracy.

Jakub Mohylak & Radosław Mohylak