Kancelaria Prawna Mohylak Gdynia i Wejherowo

Kancelaria Prawna Mohylak

Adwokaci i Radcy Prawni s.c.

Prawnicy w Gdyni i Wejherowie

Kim jesteśmy?

Dziękujemy, że zechcieli Państwo odwiedzić witrynę naszej Kancelarii prawnej. Pragniemy poinformować, że Kancelarię tworzy zespół adwokatów i radców prawnych, których celem jest pomóc Państwu w sposób jak najmniej uciążliwy, ale jednocześnie najbardziej efektywny rozwiązać problem, z powodu którego do nas trafiliście.

Z nami bezpieczniej!

Mamy świadomość tego, że większość kwestii prawnych jest po prostu zawiła oraz nie zawsze dysponujecie Państwo czasem, żeby merytorycznie i konstruktywnie poradzić sobie z napotkanym problemem.

Naszym celem jest odciążyć Państwa od całego formalizmu procesowego, wytłumaczyć i służyć pomocą

Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w obsłudze klientów indywidualnych, podmiotów gospodarczych oraz instytucji. Nie tylko pomagamy rozwiązywać problemy i zażegnywać spory, ale przede wszystkim podpowiadamy jak uniknąć ich w przyszłości.

Współpracujemy z ekspertami z wielu obszarów

W celu zapewnienia jak najwyższej jakości i skuteczności obsługi współpracujemy z doświadczonymi ekonomistami, agencjami nieruchomości, rzeczoznawcami, notariuszami oraz innymi ekspertami.

Skuteczność działania i zadowolenie klienta!

Pragniemy zapewnić, że zrobimy wszystko, aby byli Państwo zadowoleni ze współpracy z naszą Kancelarią, a cel został osiągnięty. Pozostajemy do dyspozycji i zapraszamy do współpracy.

Jakub Mohylak & Radosław Mohylak

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Nie czekaj. Skorzystaj z profesjonalnej pomocy prawnej.

Oferta współpracy skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych. Państwa sprawami zajmują się wyłącznie wyspecjalizowani radcy prawni i adwokaci. Każdą sprawę analizujemy działając w zespołach, dlatego cechuje nas skuteczność, wysoki poziom profesjonalizmu, a przede wszystkim Państwa zadowolenie. Zapraszamy do biur kancelarii w Gdyni oraz Wejherowie.

Prawo cywilne

Pomagamy m.in. w sprawach związanych z odzyskaniem należności, zniesieniem współwłasności, eksmisją, ochroną dóbr osobistych, zasiedzeniem, ustaleniem drogi koniecznej.

Prawo rodzinne

Oferujemy pomoc prawną w sprawach związanych z rozwodem i alimentami, władzą rodzicielską, ustaleniem kontaktów oraz podziałem majątku.            

Prawo karne

Zajmujemy się m.in. przestępstwami i wykroczeniami przeciwko życiu, zdrowiu i mieniu, jak również przestępstwami gospodarczymi oraz obroną w sprawach karno-skarbowych.                        

Dochodzenie odszkodowań

Zostałeś poszkodowany w wypadku? Miałeś stłuczkę? Na 100% odszkodowanie zostało zaniżone. Nasza Kancelaria skutecznie, sprawnie i profesjonalnie pomoże w uzyskaniu realnego odszkodowanie oraz zadośćuczynienia.

Prawo spadkowe

Nasza kancelaria prowadzi sprawy spadkowe. Zajmujemy się sprawami związanymi ze stwierdzeniem nabycia spadku, działem spadku oraz zapłatą zachowku.

Prawo pracy
i ubezpieczeń społecznych

Prowadzimy sprawy związane z uzyskaniem wynagrodzenia, mobbingiem, przywróceniem do pracy,odpowiedzialnością materialną, jak również uzyskaniem należytej renty lub emerytury.

Obsługa prawna

Oferujemy kompleksową obsługę prawną firm. Sporządzamy umowy i opinie prawne. Pomagamy w zakładaniu i likwidacji spółek. Prowadzimy windykacje należności. Uczestniczymy w negocjacjach.

Prawo administracyjne

Zajmujemy się doradztwem i reprezentacją w zakresie prawa administracyjnego, m.in. postępowanie odwoławcze przed SKO oraz skargowe przed WSA i NSA. Świadczymy usługi związane z prawem budowlanym, nieruchomościami i podatkami.

Kancelaria Prawna Mohylak

Adwokaci i Radcy Prawni s.c.​