Kancelaria prawna. Zespół Kancelarii prawnej Mohylak w Gdyni i Wejherowie.

Kancelaria Prawna Mohylak
Adwokaci i Radcy Prawni s.c.

Zespół Kancelarii

Jakub Mohylak

Radca prawny

WSPÓLNIK

728 366 746

j.mohylak@kancelaria-mohylak.pl

Radosław Mohylak

ADWOKAT

WSPÓLNIK

503 032 911

r.mohylak@kancelaria-mohylak.pl

Piotr Lewko

Radca prawny

731 700 085

p.lewko@kancelaria-mohylak.pl

Krystiana Strongowska - Pyrzyk

Radca prawny

732 800 039

 k.strongowska@kancelaria-mohylak.pl

Michał Pyrzyk

ADWOKAT

534 777 390

 m.pyrzyk@kancelaria-mohylak.pl

Marcin Kokoryka

Radca prawny

574 500 603

 m.kokoryka@kancelaria-mohylak.pl

Natalia Czarnowska - Konieczna

Adwokat

 n.czarnowska-konieczna@kancelaria-mohylak.pl

Maciej Ziemann

APLIKANT RADCOWSKI

732 800 133

 m.ziemann@kancelaria-mohylak.pl

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Skorzystaj z naszej profesjonalnej pomocy prawnej