Podział majątku Wejherowo. Sprawy majątkowe Wejherowo. Spadki Wejherowo.

Podział majątku Wejherowo

Kancelaria Prawna Mohylak Adwokaci I Radcy Prawni s.c.

Sądowny podział majątku

Kancelaria prawna Mohylak może pomóc Państwu w przeprowadzeniu sądowego podziału majątku i definitywnym rozwiązaniu spraw majątkowych. Chętnie doradzimy i pomożemy w sporządzeniu skutecznego pozwu. Wiemy, że sprawy majątkowe należą do  a spraw trudnych.  Spór o majątek to najczęściej nieprzyjemne przeżycie, dlatego oferujemy pełne wsparcie na każdym etapie postępowania. Prowadzimy negocjacje i wypracowujemy korzystne rozwiązanie. 

Podział majątku w Wejherowie

Nasi radcy prawni i adwokaci zawsze służą Państwu swoją pomocą i wiedzą. Oferujemy kompleksowe usługi związane z podziałem majątku m.in.:

  • napisaniu wniosku rozwodowego;
  • napisaniu wniosku o alimenty;
  • napisaniu wniosku o separację;
  • napisaniu wniosku o udzielenie zabezpieczenia;
  • sporządzeniu pisma zawierającego wnioski dowodowe.

Na tym nie kończy się jednak nasza rola. Reprezentujemy naszych klientów przed sądem oraz urzędami i służymy fachową poradą – udzielimy niezbędnych informacji na temat przebiegu procesu rozwodowego i podziału majątku. Pomożemy skompletować niezbędne dokumenty.

Potrzebna pomoc w sprawie o podział majątku

Zapraszamy do kancelarii w Wejherowie!

Podział majątku w Wejherowie z Kancelarią Prawną Mohylak. Jak to zrobić?

W momencie zawarcia małżeństwa, o ile nie zostanie podpisana intercyza, powstaje wspólność majątkowa. Niestety życie bywa skomplikowane a w małżeństwie zdarzają się poważne problemy, na które nie mamy wspływu – mamy jednak wpływ na postępowanie procesowe w zakresie podziału majątku. Nasi prawnicy służą swoim doświadczeniem i wiedzą, sprawiając, że podział majątku będzie najprostszy, jak to tylko możliwe. Zapraszamy do biura kancelarii w Wejherowie.