Porady prawne

Porady prawne

GDYNIA | WEJHEROWO

Doradztwo prawne


Porady prawne świadczymy w formach dostosowanych do indywidualnego przypadku i sprawy. Sporządzamy pisemne opinie prawne, analizy prawne oraz ekspertyzy prawne. Dostosowujemy się do Państwa potrzeb i świadczymy również doradztwo w formie zdalnej, na przykład drogą telefonicznej lub drogą mailową.

Udzielamy również ustnych porad prawnych podczas spotkań w gabinetach naszych kancelarii w Wejherowie oraz Gdyni. Porady prawne świadczone przez Kancelarię dotyczą wszystkich obszarów prawa, w których specjalizują się nasi adwokaci i radcy prawni.

Doradzamy w sprawach z obszaru prawa cywilnego, prawa administracyjnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawa budowlanego. Oferujemy porady prawne z zakresu prawa rodzinnego oraz prawa spadkowego, które dotykają najbardziej delikatnych i wymagających największego wyczucia spraw. Nasi adwokaci specjalizujący się w zakresie prawa karnego udzielają porad w sprawach karnych oraz sprawach o wykroczenie.

Zapewniamy pełną poufność i dyskrecję powierzonych dokumentów oraz informacji. Zwracając się o pomoc do Kancelarii Prawnej Mohylak możecie być Państwo spokojni o zachowanie pełnej tajemnicy. 

Jeśli poszukujecie Państwo profesjonalnego doradztwa prawnego to zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią w Gdyni oraz Wejherowie. Jako nieliczni świadczymy pomoc prawną również w dni weekendowe, po wcześniejszym umówieniu spotkania.

Porady prawne. Gdynia. Wejherowo.

Profesjonalne porady prawne

Nie czekaj. Skorzystaj z profesjonalnej pomocy prawnej!