Porady prawne

Porady prawne

GDYNIA | WEJHEROWO

Doradztwo prawne

Porady prawne świadczymy w formach dostosowanych do indywidualnego przypadku i sprawy. Sporządzamy pisemne opinie prawne, analizy prawne oraz ekspertyzy prawne. Dostosowujemy się do Państwa potrzeb i świadczymy również doradztwo w formie zdalnej, na przykład drogą telefoniczną lub drogą mailową.

Udzielamy także ustnych porad prawnych podczas spotkań w gabinetach naszych kancelarii w Wejherowie oraz Gdyni. Porady prawne świadczone przez Kancelarię dotyczą wszystkich obszarów prawa, w których specjalizują się nasi adwokaci i radcy prawni.

Doradzamy w sprawach z obszaru prawa cywilnego, prawa administracyjnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawa budowlanego. Oferujemy porady prawne z zakresu prawa rodzinnego oraz prawa spadkowego, które dotykają najbardziej delikatnych i wymagających największego wyczucia spraw. Kontaktując się z naszymi prawnikami, można uzyskać m.in. porady rozwodowe obejmujące istotne informacje, które warto znać przed złożeniem pozwu o rozwódNasi adwokaci specjalizujący się w zakresie prawa karnego udzielają porad w sprawach karnych oraz sprawach o wykroczenie.

Zapewniamy pełną poufność i dyskrecję powierzonych dokumentów oraz informacji. Zwracając się o pomoc do Kancelarii Prawnej Mohylak, mogą być Państwo spokojni o zachowanie pełnej tajemnicy. Ogromne doświadczenie naszego zespołu sprawia, że udzielane porady adwokackie cechują się najwyższym poziomem merytoryki. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i poświęcamy mu odpowiednią ilość czasu, tak aby udzielone porady prawnika były zgodne z jego indywidualną sytuacją.

Jeśli poszukują Państwo profesjonalnego doradztwa prawnego, o zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią w Gdyni oraz Wejherowie. Wiemy, że konieczność uzyskania porady prawnika nie zawsze może poczekać. Dlatego jako nieliczni świadczymy pomoc prawną również w dni weekendowe, po wcześniejszym umówieniu spotkania.

porady prawnika

Profesjonalne porady prawne

Nie czekaj. Skorzystaj z profesjonalnej pomocy prawnej!