Radca prawny Gdynia. Radca prawny Wejherowo.

Radca prawny | Adwokat

Prawnik: Radca prawny i Adwokat Wejherowo

Kancelarii Prawnej Mohylak Adwokaci I Radcy Prawni s.c.

Prawnicy: Radcy prawni i Adwokaci w Wejherowie

Jak możemy pomóc?

Radca prawny w Kancelarii Prawnej Mohylak udziela porad i konsultacji prawnych, wydaje opinie prawne, opracowuje pozwy, apelacje, skargi kasacyjne, jak również zajmuje się sporządzaniem ekspertyz prawnych. Nasi radcy prawni i adwokaci w Wejherowie świadczą pomoc prawną i reprezentują klientów przed sądami, urzędami oraz organami administracji państwowej. Każdy pracujący u nas adwokat zdobywał praktyczne doświadczenie podczas wielu lat pracy zawodowej. Dzięki temu nasza kancelaria prawna ma na swoim koncie wiele trudnych spraw zakończonych sukcesem.

Do pozostałych usług świadczonych przez naszych radców prawnych należą :

  • sporządzanie pism procesowych, opinii prawnych,
  • projektów umów oraz innych dokumentów
  • obsługa wierzytelności znajdujących się na etapie postępowania przedsądowego, sądowego i egzekucyjnego,
  • prowadzenie spraw sądowych i pozasądowych,
  • prowadzenie postępowań rejestrowych podmiotów gospodarczych, spółek i organizacji,
  • uzgadnianie i opiniowanie projektów aktów prawnych.

Zapraszamy do współpracy osoby fizyczne, podmioty gospodarcze, jednostki organizacyjne oraz instytucje. Zajmujemy się kompleksową obsługą prawną firm działających w praktycznie każdej branży i w każdym sektorze. Przedsiębiorcom  oferujemy atrakcyjne warunki stałej współpracy. Radca prawny to wiele korzyści dla firmy i możliwość konsultacji wszelkich działań związanych z jej codziennym funkcjonowaniem oraz rozwojem. Nasz adwokat przejmie wszystkie obowiązki prawne wynikające z prowadzenia działalności, aby odciążyć Państwa w wielu skomplikowanych czynnościach.

Decydując się na usługi naszej kancelarii, mają Państwo pewność, że sprawami zajmują się wyłącznie wyspecjalizowani radcy prawni. Współpraca z nami to gwarancja najwyższej jakości usług oraz możliwość uzyskania rzetelnych porad prawnika. Działamy w ramach obowiązującego prawa i zapewniamy pełną poufność. Każdą powierzoną sprawę traktujemy indywidualnie, a prawnik skupia się na doprowadzeniu jej do satysfakcjonującego końca. 

Naszym priorytetem jest skuteczność i Państwa zadowolenie. Dysponujemy szerokim wachlarzem sprawdzonych rozwiązań, jednak nasi radcy prawni nie obawiają się również skomplikowanych i nietypowych spraw. Obszerny zakres specjalizacji naszego zespołu sprawia, że zawsze możemy zaproponować optymalne rozwiązanie. Nasi prawnicy – radcy prawni i adwokaci posiadają wiedzę i doświadczenie z danego obszaru, dzięki czemu są w stanie podjąć działania prawne korzystne z punktu widzenia klienta.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi radcami prawnymi i zapraszamy do biura Kancelarii Prawnej w Gdyni i Wejherowie.

+48 728 366 746

+48 503 032 911

biuro@kancelaria-mohylak.pl

PON. – PT. 9-18
SOB. – ND. 11-14
(SOB. – ND. PO WCZEŚNIEJSZYM UMÓWIENIU)

Jana III Sobieskiego 292a (lokal 5)
84-200 Wejherowo

Radca prawny doradzi jaki rodzaj pomocy prawnej będzie najlepszy!

Zapraszamy do kancelarii w Wejherowie

Oferta współpracy skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych. Państwa sprawami zajmują się wyłącznie wyspecjalizowani radcy prawni i adwokaci. Każdą sprawę analizujemy działając w zespołach, dlatego cechuje nas skuteczność, wysoki poziom profesjonalizmu, a przede wszystkim Państwa zadowolenie. Zapraszamy do biur kancelarii w Gdyni i Wejherowie.

Prawo cywilne Gdynia. Prawo cywilne Wejherowo.

Prawo cywilne

Pomagamy m.in. w sprawach związanych z odzyskaniem należności, zniesieniem współwłasności, eksmisją, ochroną dóbr osobistych, zasiedzeniem, ustaleniem drogi koniecznej.

Prawo rodzinne Gdynia. Prawo rodzinne Wejherowo.

Prawo rodzinne

Oferujemy pomoc prawną w sprawach związanych z rozwodem i alimentami, władzą rodzicielską, ustaleniem kontaktów oraz podziałem majątku.            

Prawo karne Gdynia. Prawo karne Wejherowo.

Prawo karne

Zajmujemy się m.in. przestępstwami i wykroczeniami przeciwko życiu, zdrowiu i mieniu, jak również przestępstwami gospodarczymi oraz obroną w sprawach karno-skarbowych.                        

Odszkodowania Gdynia. Odszkodowania Wejherowo.

Dochodzenie odszkodowań

Zostałeś poszkodowany w wypadku? Miałeś stłuczkę? Na 100% odszkodowanie zostało zaniżone. Nasza Kancelaria skutecznie, sprawnie i profesjonalnie pomoże w uzyskaniu realnego odszkodowanie oraz zadośćuczynienia.

Prawo spadkowe Gdynia. Prawo spadkowe Wejherowo.

Prawo spadkowe

Nasza kancelaria prowadzi sprawy spadkowe. Zajmujemy się sprawami związanymi ze stwierdzeniem nabycia spadku, działem spadku oraz zapłatą zachowku.

Prawo ubezpieczeń społecznych Gdynia Wejherowo

Prawo pracy
i ubezpieczeń społecznych

Prowadzimy sprawy związane z uzyskaniem wynagrodzenia, mobbingiem, przywróceniem do pracy,odpowiedzialnością materialną, jak również uzyskaniem należytej renty lub emerytury.

Obsługa prawna Gdynia

Obsługa prawna

Oferujemy kompleksową obsługę prawną firm. Sporządzamy umowy i opinie prawne. Pomagamy w zakładaniu i likwidacji spółek. Prowadzimy windykacje należności. Uczestniczymy w negocjacjach.

Prawo administracyjne Gdynia. Prawo administracyjne Wejherowo.

Prawo administracyjne

Zajmujemy się doradztwem i reprezentacją w zakresie prawa administracyjnego, m.in. postępowanie odwoławcze przed SKO oraz skargowe przed WSA i NSA. Świadczymy usługi związane z prawem budowlanym, nieruchomościami i podatkami.

Potrzebujesz pomocy radcy prawnego lub adwokata?
Skorzystaj z profesjonalnej i skutecznej pomocy prawnej!