O nas

Kancelaria Prawna Mohylak Adwokaci i Radcy Prawni

Gdynia | Wejherowo

o Kancelarii

Prawnicy Gdynia | Prawnicy Wejherowo

Jesteśmy działającym od 2009 roku, wykwalifikowanym zespołem prawników, świadczącym wysokiej jakości doradztwo prawne. Nasi prawnicy specjalizują się w sprawach związanych z obszarem prawa cywilnego, administracyjnego, nieruchomościami, prawa budowlanego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa karnego i prawa spadkowego. 

Dochodzimy odszkodowań i świadczymy pomoc prawną w przypadku problemów rodzinnych. Przeprowadzamy postępowania rozwodowe oraz alimentacyjne. Nasi prawnicy mają szerokie doświadczenie w reprezentacji klientów przed sądami i organami administracyjnymi. Stale pogłębiamy swoją wiedzę i doskonalimy nasze specjalizacje . Współpracujemy z klientami indywidualnymi, jesteśmy także partnerami dla klientów biznesowych.

Filozofia kancelarii Prawnej Mohylak

Nasza filozofia to gotowość do świadczenia profesjonalnej pomocy, którą łączymy z głębokim zrozumieniem i pasją do prawa. Prawnicy Kancelarii Mohylak korzystając z doświadczenia oraz wiedzy prawnej współpracują z klientami, aby efektywnie chronić ich interesy, minimalizować spory i osiągać wspólne cele. 

Oferujemy wysoki poziom specjalistycznej wiedzy, a jednocześnie skupiamy się na byciu elastycznym. Jesteśmy zaangażowani w każdą z powierzonych nam spraw. Precyzyjnie analizujemy problemy i potrzeby naszych klientów. Koncentrujemy nasze siły na uzyskaniu oczekiwanych rezultatów i rozstrzygnięć. Prawnicy Kancelaria Prawnej Mohylak w Gdyni i Wejherowie dostarczają pragmatycznych i skutecznych rozwiązań.

Prawnicy Kancelarii Prawnej Mohylak. Obszary działalności

Prawnicy Kancelarii to zespół doświadczonych i skutecznych adwokatów i radców prawnych oferujących swoje usługi w zakresie:

Kancelaria Prawna Mohylak Adwokaci i Radcy Prawni s.c.

Prawnicy Kancelarii Mohylak z największym zaangażowaniem przeprowadzą Cię przez gąszcz przepisów prawa. Możesz mieć pewność, że Twoim zagadnieniem zajmą się adwokaci i radcy prawni mający wieloletnie doświadczenie w wielu pozytywnie zakończonych sprawach. 

Zapraszamy do biur Kancelarii w Gdyni i Wejherowie.

Dowiedz się jak możemy Ci pomóc​