Radca prawny

Gdańsk | Gdynia | Wejherowo

Radca prawny

Radca prawny w Kancelarii Prawnej Mohylak w Gdańsku, Gdyni i Wejherowie udziela porad i konsultacji prawnych, wydaje opinie prawne, opracowuje pozwy, apelacje, skargi kasacyjne, jak również zajmuje się sporządzaniem ekspertyz prawnych. 

Nasi radcy prawni świadczą pomoc prawną i reprezentują klientów przed sądami, urzędami oraz organami administracji państwowej. Nasze doświadczenie i specjalistyczną wiedzą zdobywaliśmy podczas wielu lat pracy zawodowej. Dzięki temu nasza kancelaria prawna ma na swoim koncie szereg trudnych spraw zakończonych sukcesem.

Radca prawny. Zakres pomocy

  • sporządzania pism procesowych i opinii prawnych
  • projektów umów oraz innych dokumentów
  • obsługi wierzytelności znajdujących się na etapie postępowania przedsądowego, sądowego i egzekucyjnego
  • prowadzenia spraw sądowych i pozasądowych
  • prowadzenia postępowań rejestrowych podmiotów gospodarczych, spółek i organizacji
  • analizowania i opiniowania projektów aktów prawnych

Radca prawny dla firm

Zapraszamy do współpracy osoby fizyczne, partnerów biznesowych, jednostki organizacyjne oraz instytucje. Zajmujemy się kompleksową obsługą prawną firm działających w praktycznie każdej branży i w każdym sektorze. Przedsiębiorcom oferujemy atrakcyjne warunki stałej współpracy. Radca prawny to wiele korzyści dla firmy i możliwość konsultacji wszelkich działań związanych z jej codziennym funkcjonowaniem oraz rozwojem. Nasz radca prawny przejmie wszystkie obowiązki prawne wynikające z prowadzenia działalności, które często wiążą się ze skomplikowanymi formalnościami.

Radca prawny dla osób fizycznych

Decydując się na usługi naszej kancelarii, mają Państwo pewność, że sprawami zajmują się wyłącznie wyspecjalizowani radcy prawni. Gwarantujemy najwyższej jakości usług oraz możliwość uzyskania rzetelnych porad prawnika. Jesteśmy na bieżąco z wszelkimi zmianami w ustawodawstwie,  i zapewniamy pełną poufność. Każdą powierzoną sprawę traktujemy indywidualnie, starając się uzyskać satysfakcjonujące zakończenie. 

Naszym priorytetem jest skuteczność i zadowolenie naszych klientów. Dysponujemy szerokim wachlarzem sprawdzonych rozwiązań, jednak nasi radcy prawni nie obawiają się również skomplikowanych i nietypowych spraw. Obszerny zakres specjalizacji naszego zespołu sprawia, że zawsze możemy zaproponować optymalne rozwiązanie. Nasi radcy prawni posiadają szeroką wiedzę i doświadczenie z obszaru prawa swojej specjalizacji, dzięki czemu podejmujemy zawsze korzystne  dla klienta działania prawne. 

Zachęcamy do kontaktu z naszymi radcami prawnymi i zapraszamy do biura Kancelarii Prawnej Mohylak w Gdańsku, Gdyni i Wejherowie.

Radca prawny. Artykuły i porady

Dowiedz się jak możemy Ci pomóc​