Specjalistyczna pomoc prawna

Usługi Kancelarii Prawnej Mohylak Adwokaci i Radcy Prawni s.c.

Udzielamy pomocy prawnej osobom fizycznym i przedsiębiorcom w zakresie prawa cywilnego. Nasze wsparcie obejmuje przede wszystkim obszary związane z odzyskaniem należności, zniesieniem współwłasności, eksmisją, ochroną dóbr osobistych, zasiedzeniem, ustaleniem drogi koniecznej
Prawo cywilne. Gdynia i Wejherowo. Kancelaria Mohylak.
Odfrankowianie. Pomoc prawna dla farnkowiczów.
Pomagamy w „odfrankowaniu” umów kredytowych. Prowadzimy sprawy o unieważnienie umów kredytowych w CHF. Analizujemy umowy kredytowe we frankach szwajcarskich pod kątem występowania klauzul niedozwolonych. Oferujemy kompleksowe wsparcie dla frankowiczów obejmujące. Reprezentujemy kredytobiorców w sądzie i przed bankami. Sporządzamy odpowiedzi na pisma bankowe i wezwania do spłaty kredytu. Skutecznie pomagamy w uwolnieniu umowy kredytowej od kursu franka szwajcarskiego. Pomagamy w odzyskaniu zapłaconych rat i nienależnie pobranych opłat.
Gwarantujemy profesjonalne wsparcie w sprawach karnych. Zajmujemy się m.in. przestępstwami i wykroczeniami przeciwko życiu, zdrowiu i mieniu. Świadczymy pomoc prawną dla osób podejrzanych i oskarżonych o przestępstwa gospodarcze oraz obronę w sprawach karno – skarbowych.
Dochodzenie odszkodowań. Gdynia i Wejherowo. Kancelaria Mohylak.
Zostałeś poszkodowany w wypadku? Miałeś stłuczkę? Na 100% Twoje odszkodowanie zostało zaniżone. Nasza Kancelaria skutecznie, sprawnie i profesjonalnie pomoże w uzyskaniu realnego odszkodowanie oraz zadośćuczynienia, egzekwując Twoje prawa.
Oferujemy pomoc prawną z we wszystkich sprawach dotyczących rodziny. Reprezentujemy klientów w postępowaniach związanych z rozwodem i alimentami. Podejmujemy się prowadzenia spraw o ustalenie władzy rodzicielskiej, ustalenie kontaktów z dzieckiem oraz podziałem majątku małżeńskiego.
Prawo rodzinne. Gdynia i Wejherowo. Kancelaria Mohylak.
Rozwód Gdynia, rozwód Wejherowo. Kancelaria Prawna Mohylak.

Proponujemy kompleksową obsługę prawną. Nasi adwokaci rozwodowi prowadzą konsultacje i reprezentują klientów przed sądem. Wyjaśniamy, z czym wiąże się orzeczenie rozwodu, przedstawiamy możliwości, gdy mowa o opiece nad dziećmi i alimentach oraz doradzamy w kwestiach związanych z podziałem majątku. Poprowadzimy Twoją sprawę rozwodową, zapewniając pełną reprezentację podczas negocjacji prowadzonych z prawnikiem strony przeciwnej.

Nasza kancelaria oferuje wsparcie na obszarach prawa spadkowego. Prowadzimy sprawy o stwierdzenie nabycia spadku. Nasza oferta jest skierowana do spadkobierców, ale także spadkodawców. Doradzamy również w sprawach związanych z działem spadku oraz zapłatą zachowku.
Prawo spadkowe. Gdynia i Wejherowo. Kancelaria Mohylak.
Obsługa prawna firm. Gdynia i Wejherowo. Kancelaria Mohylak.
Oferujemy kompleksową obsługę prawną firm. Sporządzamy umowy i opinie prawne. Pomagamy w zakładaniu i likwidacji spółek. Nasza profesjonalna obsługa firm obejmuje również prowadzenie windykacje należności i uczestnictwo w potrzebnych negocjacjach.
Analizujemy umowy deweloperskie, umowy budowlane, nieruchomościowe, inwestycyjne. Zajmujemy się windykacją nieruchomości i wierzytelności. Reprezentujemy strony w sporach budowlanych przed sądami powszechnymi i administracyjnymi. Przeprowadzamy windykację nieruchomości i wierzytelności.
Prawo budowlane. Gdynia i Wejherowo. Kancelaria Mohylak.
Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych. Gdynia i Wejherowo.
Zapewniamy obsługę prawną także w sprawach pracowniczych. Skutecznie działamy na obszarach związanych z uzyskaniem wynagrodzenia i mobbingu. Wnioskujemy o przywrócenie do pracy i odpowiedzialność materialną w przypadku nieuzasadnionego zwolnienia pracownika. Egzekwujemy uzyskanie należytej renty lub emerytury.
Zajmujemy się doradztwem i reprezentacją w zakresie prawa administracyjnego. Mamy doświadczenie w postępowaniach odwoławczych przed SKO oraz skargowych przed WSA i NSA. Pomagamy naszym klientom w uzyskaniu pozytywnej decyzji administracyjnej. Świadczymy również usługi związane z podatkiem dochodowym i podatkiem VAT.
Prawo administracyjne. Kancelaria Prawna Mohylak w Gdyni i Wejherowie.
Porady prawne Gdynia, porady prawne Wejherowo. Kancelaria Prawna Mohylak.
W Kancelarii Prawnej Mohylak świadczymy szeroki zakres porad prawnych. Jesteśmy stale zaangażowani w rozwiązywanie problemów naszych klientów i udzielamy terminowych porad. Mamy świadomość tego, że każdy przypadek cechują różne okoliczności. W związku z tym dostosowujemy formę naszych porad do indywidualnego toku sprawy. Świadczymy porady także w formie zdalnej, według uznania klienta: drogą telefoniczną lub drogą mailową.

Dowiedz się jak możemy Ci pomóc​