Adwokat Gdynia. Adwokat Wejherowo.

Adwokat Gdynia | Adwokat Wejherowo

Kancelarii Prawnej Mohylak Adwokaci I Radcy Prawni s.c.

Pomoc adwokata w Gdyni i Wejherowie

Jak możemy pomóc?

Adwokat w Kancelarii Prawnej Mohylak w Gdyni i Wejherowie zajmują się udzielaniem klientom porad i pomocy prawnej w ramach swojej specjalizacji, sporządzanie opinii i dokumentów prawnych, reprezentowanie stron przed sądem oraz obroną oskarżonych w sprawach karnych, karno-skarbowych i sprawach o wykroczenie. Nasi adwokaci reprezentują i zastępują klientów zarówno w sądach wszystkich instancji, jak również przed organami administracji i instytucjami państwowymi. Głównym zadaniem naszych adwokatów jest udzielanie pomocy prawnej, obrona oskarżonych w sprawach karnych oraz występowanie w zastępstwie stron przed sądami w sprawach cywilnych. Do pozostałych usług świadczonych przez naszych adwokatów :
  • tworzenia umów, statutów i innych dokumentów,
  • sporządzanie pism procesowych,
  • prowadzenie spraw sądowych i pozasądowych,
  • obsługa podmiotów prawnych skupiona wokół prawa handlowego, finansowego i administracyjnego,
  • prowadzenie postępowań rejestrowych podmiotów gospodarczych, spółek i organizacji,
  • pomoc w zawiązywaniu spółek prowadzenie spraw rozwodowych, alimentacyjnych oraz ustalenia opieki nad dzieckiem,
  • prowadzenie spraw z obszaru prawa rodzinnego, prawa spadkowego
  • udzielanie porad prawnych zgodnie ze swoją specjalizacją,
  • prowadzenie spraw  z obszaru prawa cywilnego, rodzinnego i karnego. .
Korzystając z usług Kancelarii Prawnej Mohylak mają Państwa pewność, że sprawami zajmują się wyłącznie wyspecjalizowani i profesjonalni adwokaci. Otrzymują Państwo gwarancję najwyższej jakości obsługi prawnej. Działamy w ramach obowiązującego prawa i zapewniamy pełna poufność. Każdą sprawę traktujemy priorytetowo i indywidualnie. Naszym priorytetem jest skuteczności i Państwa zadowolenie. Zachęcamy do kontaktu i zapraszamy do biura Kancelarii w Gdyni i Wejherowie.

Nasz adwokat

Zapraszamy do kancelarii w Gdyni i Wejherowie

Oferta współpracy skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych. Państwa sprawami zajmują się wyłącznie wyspecjalizowani radcy prawni i adwokaci. Każdą sprawę analizujemy działając w zespołach, dlatego cechuje nas skuteczność, wysoki poziom profesjonalizmu, a przede wszystkim Państwa zadowolenie. Zapraszamy do biur kancelarii w Gdyni i Wejherowie.
Prawo cywilne Gdynia. Prawo cywilne Wejherowo.

Prawo cywilne

Pomagamy m.in. w sprawach związanych z odzyskaniem należności, zniesieniem współwłasności, eksmisją, ochroną dóbr osobistych, zasiedzeniem, ustaleniem drogi koniecznej.

Prawo rodzinne Gdynia. Prawo rodzinne Wejherowo.

Prawo rodzinne

Oferujemy pomoc prawną w sprawach związanych z rozwodem i alimentami, władzą rodzicielską, ustaleniem kontaktów oraz podziałem majątku.            

Prawo karne Gdynia. Prawo karne Wejherowo.

Prawo karne

Zajmujemy się m.in. przestępstwami i wykroczeniami przeciwko życiu, zdrowiu i mieniu, jak również przestępstwami gospodarczymi oraz obroną w sprawach karno-skarbowych.                        

Odszkodowania Gdynia. Odszkodowania Wejherowo.

Dochodzenie odszkodowań

Zostałeś poszkodowany w wypadku? Miałeś stłuczkę? Na 100% odszkodowanie zostało zaniżone. Nasza Kancelaria skutecznie, sprawnie i profesjonalnie pomoże w uzyskaniu realnego odszkodowanie oraz zadośćuczynienia.

Prawo spadkowe Gdynia. Prawo spadkowe Wejherowo.

Prawo spadkowe

Nasza kancelaria prowadzi sprawy spadkowe. Zajmujemy się sprawami związanymi ze stwierdzeniem nabycia spadku, działem spadku oraz zapłatą zachowku.

Prawo ubezpieczeń społecznych Gdynia Wejherowo

Prawo pracy
i ubezpieczeń społecznych

Prowadzimy sprawy związane z uzyskaniem wynagrodzenia, mobbingiem, przywróceniem do pracy,odpowiedzialnością materialną, jak również uzyskaniem należytej renty lub emerytury.

Obsługa prawna Gdynia

Obsługa prawna

Oferujemy kompleksową obsługę prawną firm. Sporządzamy umowy i opinie prawne. Pomagamy w zakładaniu i likwidacji spółek. Prowadzimy windykacje należności. Uczestniczymy w negocjacjach.

Prawo administracyjne Gdynia. Prawo administracyjne Wejherowo.

Prawo administracyjne

Zajmujemy się doradztwem i reprezentacją w zakresie prawa administracyjnego, m.in. postępowanie odwoławcze przed SKO oraz skargowe przed WSA i NSA. Świadczymy usługi związane z prawem budowlanym, nieruchomościami i podatkami.

Potrzebujesz pomocy adwokata?

Skorzystaj z profesjonalnej i skutecznej pomocy prawnej!