Radca prawny Gdynia. Radca prawny Wejherowo.

Radca prawny

Radca prawny Gdynia | Radca prawny Wejherowo

Kancelarii Prawnej Mohylak Adwokaci I Radcy Prawni s.c.

Radcy prawni w Gdyni i Wejherowie

Jak możemy pomóc?

Radca prawny w Kancelarii Prawnej Mohylak udziela porad i konsultacji prawnych, wydają opinie prawne, opracowują pozwów, apelacje, skargi kasacyjne jak również zajmują się sporządzaniem ekspertyz prawnych. Nasi radcy prawni w Gdyni i Wejherowie świadczą pomoc prawną i reprezentują klientów przed sądami, urzędami oraz organami administracji państwowej.

Do pozostałych usług świadczonych przez naszych radców prawny :

  • sporządzanie pism procesowych, opinii prawnych,
  • projektów umów oraz innych dokumentów
  • obsługa wierzytelności znajdujących się na etapie postępowania przed sądowego, sądowego i egzekucyjnego,
  • prowadzenie spraw sądowych i pozasądowych,
  • prowadzenie postępowań rejestrowych podmiotów gospodarczych, spółek i organizacji,
  • uzgadnianiem i opiniowaniem projektów aktów prawnych.

Zapraszamy do współpracy osoby fizyczne, podmioty gospodarcze i jednostki organizacyjne oraz instytucje. Zajmujemy się kompleksową obsługą prawną firm działające w praktycznie każdej branży i w każdym sektorze.

Korzystając z usług naszych radców prawnych mają Państwa pewność, że sprawami zajmują się wyłącznie wyspecjalizowani radcy prawni. Zapewniamy gwarancję najwyższej jakości usług prawniczych. Działamy w ramach obowiązującego prawa i zapewniamy pełna poufność. Każdą powierzoną sprawę traktujemy indywidualnie. Naszym priorytetem jest skuteczności i Państwa zadowolenie. 

Zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami i zapraszamy do biura Kancelarii w Gdyni i Wejherowie.

Radca prawny doradzi jaki rodzaj pomocy prawnej będzie najlepszy!

Zapraszamy do kancelarii w Gdyni i Wejherowie

Oferta współpracy skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych. Państwa sprawami zajmują się wyłącznie wyspecjalizowani radcy prawni i adwokaci. Każdą sprawę analizujemy działając w zespołach, dlatego cechuje nas skuteczność, wysoki poziom profesjonalizmu, a przede wszystkim Państwa zadowolenie. Zapraszamy do biur kancelarii w Gdyni i Wejherowie.
Prawo cywilne Gdynia. Prawo cywilne Wejherowo.

Prawo cywilne

Pomagamy m.in. w sprawach związanych z odzyskaniem należności, zniesieniem współwłasności, eksmisją, ochroną dóbr osobistych, zasiedzeniem, ustaleniem drogi koniecznej.

Prawo rodzinne Gdynia. Prawo rodzinne Wejherowo.

Prawo rodzinne

Oferujemy pomoc prawną w sprawach związanych z rozwodem i alimentami, władzą rodzicielską, ustaleniem kontaktów oraz podziałem majątku.            

Prawo karne Gdynia. Prawo karne Wejherowo.

Prawo karne

Zajmujemy się m.in. przestępstwami i wykroczeniami przeciwko życiu, zdrowiu i mieniu, jak również przestępstwami gospodarczymi oraz obroną w sprawach karno-skarbowych.                        

Odszkodowania Gdynia. Odszkodowania Wejherowo.

Dochodzenie odszkodowań

Zostałeś poszkodowany w wypadku? Miałeś stłuczkę? Na 100% odszkodowanie zostało zaniżone. Nasza Kancelaria skutecznie, sprawnie i profesjonalnie pomoże w uzyskaniu realnego odszkodowanie oraz zadośćuczynienia.

Prawo spadkowe Gdynia. Prawo spadkowe Wejherowo.

Prawo spadkowe

Nasza kancelaria prowadzi sprawy spadkowe. Zajmujemy się sprawami związanymi ze stwierdzeniem nabycia spadku, działem spadku oraz zapłatą zachowku.

Prawo ubezpieczeń społecznych Gdynia Wejherowo

Prawo pracy
i ubezpieczeń społecznych

Prowadzimy sprawy związane z uzyskaniem wynagrodzenia, mobbingiem, przywróceniem do pracy,odpowiedzialnością materialną, jak również uzyskaniem należytej renty lub emerytury.

Obsługa prawna Gdynia

Obsługa prawna

Oferujemy kompleksową obsługę prawną firm. Sporządzamy umowy i opinie prawne. Pomagamy w zakładaniu i likwidacji spółek. Prowadzimy windykacje należności. Uczestniczymy w negocjacjach.

Prawo administracyjne Gdynia. Prawo administracyjne Wejherowo.

Prawo administracyjne

Zajmujemy się doradztwem i reprezentacją w zakresie prawa administracyjnego, m.in. postępowanie odwoławcze przed SKO oraz skargowe przed WSA i NSA. Świadczymy usługi związane z prawem budowlanym, nieruchomościami i podatkami.

Potrzebujesz pomocy radcy prawnego?

Skorzystaj z profesjonalnej i skutecznej pomocy prawnej!